NARLIBAHÇE Kır Düğün Salonu

Hakkımızda


NARLIBAHÇE Kır Düğün Tesisleri; nişan, toplantı vb. etkinliklerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebileceğiz. Salihli'nin en güzel yerinde lüks salonları ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet sunmaktadır. 2007 yılında faaliyete başlayan tesisimiz aynı anda birçok etkinliğin gerçekleşebileceği 2 ayrı salonu bulunmaktadır.

  • Narlıbahçe Salon 1: 1500 kişilik
  • Narlıbahçe Salon 2: 750 kişilik

Bütün Salonlarımız hem teknik açıdan hem de görsel açıdan profesyonel anlamda dizayn edilmiştir.

Salonlarımız ses sistemi, toplantılar için projeksiyon vb. teknik alt yapı sorunsuz çalışmakta ve sürekli bünyemizde teknik personel bulunmaktadır.

Salihli'nin her yerinden kolay ulaşımı olan ve otopark sorunu olmayan salonumuz ile; Size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktayız. Salonumuzun Mescidi, çocuk oyun alanı ve otopark  mevcuttur.

Düğün, sünnet, doğum günü, mezuniyet balosu, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan NARLIBAHÇE Kır Düğün Tesisleri size lüx mekanın yanında güler yüzlü tecrübeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Amacımız siz değerli müşterimizi kaliteli salonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmektir… Sorunsuz çalışan tecrubeli kadromuzla unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Ve diyoruz ki: ” En Özel Gününüzde En iyisini seçin…”

MUTLU BAŞLANGIÇLARIN ADRESİ

www.narlibahce.com