HAKKIMIZDA

Manisa’da doğanın tam da ortasında kır düğünü yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Biz Narlıbahçe Kır Düğün Salonu Salihli olarak en anlamlı günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mekânımıza girişte kullandığımız üç adet ferforje geçiş kapılarını seçeceğiniz konsepte uygun olacak şekilde süslüyoruz. İsterseniz üzerinde tül detaylarına yer veriyor ya da sadece çiçek kullanabiliyoruz. Ardından masalarımızın olduğu alana gelindiğinde ise bembeyaz bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Çünkü bize göre düğün gününde en ön planda yalnızca gelin ve damat olmalı. Bundan dolayı dekorasyonlarımızda hem düğünü en güzel ifade eden hem de en sade renklerden biri olan beyazı kullanmayı tercih ettik.

Ayakta nikah düzenimizde diğer salonlardan farklı olarak hilal düzenini tercih ettik. Çünkü yukardan fotoğraf çekimlerinde çok daha şık göründüğünü keşfettik. Pistimizin de tüm misafirlerinizi kaldırabilecek büyüklükte olduğuna değinmeden geçmek istemiyoruz. Oynayan kişi sayısının fazla olması sizin danslarınızı kesinlikle etkilemiyor.

Aralıklı olarak masalarımızda kullandığımız beyaz renkli abajurlar ile ortamın bütünlüğünü korumayı amaçladık. Obje olarak yüksek olmalarından dolayı yer yer misafirlerinizin görüş alanını kapatabilir diye düşünmeyin. Çünkü abajurları her masaya değil, kimsenin görüşünü engellemeyecek olan masalara konumlandırdık. Kişi sayısına göre yerleştirdiğimiz cam suplaları da oldukça sade seçmeye çalıştık. Rahatsız edici görüntü oluşturmasınlar diye çelenkler için mekânımızın arkalarında ayrı bir yer oluşturduk. Böylelikle çekilen fotoğrafların detaylarında hoş olmayan görüntülerin olmasını engelledik.

Pistin yukardan rahatça videoya çekilebilmesi ya da pistteki karelerin kusursuz yakalanabilmesi ışık ışıklandırmayı yalnızca çerçevesine döşedik. Drone ile anlaşma ihtimalinize karşılık böyle bir önlem aldığımızı söyleyebiliriz.

Şimdi şunu düşünmenizi istiyoruz. Çiçeklerle ve sade detaylarla süslenmiş uzun bir yürüyüş yolunun ardından piste girip, bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını istemez miydiniz? O hâlde hiç durmayın ve sayfada yer alan teklif formunu hızlıca doldurun. Böylelikle hayalinizdeki düğünü birlikte hayata geçirelim…